Gemengd lot van 34 tegels, met blauw en witte Delftse, 17e-18e eeuw, en vroegere Vlaamse vloertegels - Rob Michiels Auctions
Glans 354 was verzorgend op de oude tegels van gebrande klei en terracotta kleurloos – Lot de 2 : Amazon.nl: Health & Personal Care
Een lot van vier XVIIIe eeuwse tegels, waarbij drie blauw op wit en één polychroom. – Jordaens N.V. Veilinghuis
Een lot ingelijste tegels van mangaan paars aardewerk bestaande uit: één vierdelig tegeltableau, twee paar ingelijste tegels en twee apart ingelijste tegels. Een tegel gerestaureerd. – Jordaens N.V. Veilinghuis
Kavel #3430 - Een lot van (9) tegels, De Porceleyne Fles, Delft, Holland, 1e helft 20e eeuw. - GWK Veilingen